Behance Portfolio Reviews


https://www.behance.net/Senovik

Każdego roku w Behance Portfolio Reviews uczestniczą setki miast na całym świecie. W Warszawie już 12 maja w nowym gmachu Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39, w godzinach 18:00- 21:00 będzie można podziwiać prace artystów głównie z dziedziny grafiki i fotografii. Imprezie będą towarzyszyły prelekcje doświadczonych twórców.


To już 7. edycja wydarzenia skupiającego nową sztukę kreatywną. Behance Portfolio Review to impreza odbywająca się dwa razy w roku, która ma na celu nawiązanie dialogu pomiędzy artystami prezentującymi swoje prace, a odbiorcami. Dla twórców wystawienie  prac, to świetna okazja do podzielenia się z całym światem swoją twórczością, dla odbiorców to szansa na zapoznanie się ze współczesnymi tendencjami w grafice, a dla head hunterów sposobność znalezienia niepowtarzalnego talentu. Wydarzenie skupia zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów. 

https://www.behance.net/Senovik

Uczestnicy, którzy chcieli wystawić swoje prace mieli czas do 27 kwietnia, aby wysłać link do portfolio głównemu organizatorowi. Po kilku dniach można było otrzymać odpowiedź, jeśli była pozytywna, wówczas wybrane grafiki należało wydrukować i dostarczyć do biura organizatora. Wszystkie zakwalifikowane prace można oglądać na stronie https://www.behance.net/


Komentarze