Mustache: Yard Sale vol.14


Od 6 lat portal Mustache.pl organizuje największe targi mody niezależnej. To już 14. edycja, ponieważ impreza odbywa się  co pół roku. W Warszawie już w najbliższy weekend od  16 maja do 17 maja w Pałacu Kultury i Nauki będzie można spotkać się z niezależnymi młodymi projektantami. Na 8000 m2 planowane jest ponad 400 stoisk  z oryginalnymi produktami  z branży mody dla dorosłych, dziecięcej, designu oraz gastronomicznej.

Odwiedzenie targów może być świetną okazją do zapoznania z obecnymi trendami w projektowaniu ubrań i innych produktów wykorzystujących nowoczesny design. Na Yard Sale będzie można nie tylko kupić niszowe rzeczy, ale również uczestniczyć w panelach dyskusyjnych. Dla najmłodszych przygotowano liczne kreatywne warsztaty.  Natomiast wieczorem  po pierwszym dniu targów odbędzie się wydarzenie muzyczne z Reebok Classic, szczegóły można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/1412215335763430/.
Mustache wspiera młodych projektantów z Polski, promuje niezależną modę i design, tak aby był on dostępny dla każdego. W tym roku po raz pierwszy wybrali się z targami poza Warszawę, w marcu odwiedzili już Katowice, a w październiku wybierają się do Poznania. Tworzenie swoich marek, staje się coraz bardziej popularnym sposobem na życie, a noszenie niepowtarzalnych rzeczy jest metodą na wyrażenie swojej osobowości, a także wyróżnienie się z tłumu.

Lista wszystkich wystawców poniżej:Komentarze